Наприкінці серпня російською стороною розпочато проведення інженерних робіт на території РФ, а саме по вулиці Дружби Народів, (населені пункти Мілове (Луганська область) – Чертково (РФ). Інженерні роботи проводяться по встановленню загороджувального паркану з колючого дроту. Про це з посиланням на Луганський прикордонний загін повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Напередодні Луганським прикордонним загоном отримано факсимільне повідомлення від російської сторони щодо проведення ними інженерних робіт по встановленню паркану з колючого дроту по вулиці Дружби Народів в населений пункт Черткове РФ. У листі зазначено, що роботи будуть проводитись на російській стороні.

На сьогодні російською стороною зроблено більше 70 отворів в дорожньому покритті та встановлено металеві стовпці. Загалом проведено підготовчих робіт протяжністю близько 800 метрів. Даний напрямок прикрито додатковими силами прикордонників та створено резерви, які в готовності до дій по обстановці.

64735

З урахуванням того, що російською стороною розпочато заходи з встановлення інженерних загороджень на цьому напрямку, а міждержавний пункт пропуску «Мілове» знаходиться фактично на території РФ (враховуючи географічні особливості цього району), Державною прикордонною службою прийнято рішення щодо перенесення пункту пропуску на українську територію.

41257857_1030196053829361_4628335042538504192_n

До закінчення всіх необхідних заходів щодо перенесення пункту пропуску, пропуск осіб та транспортних засобів припинятись не буде.

Враховуючи зазначене, командування прикордонного загону звертається до громадян, які перетинають пункт пропуску «Мілове», з порозумінням віднестися до проведення тимчасових необхідних робіт.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх