Військовою прокуратурою зі складу Об'єднаних сил затримано керівника одного зі структурних підрозділів Національної поліції у Луганській області. Про це повідомляє прес-центр штабу ОС.

Так, упродовж серпня поточного року слідчі Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях проводили розслідування з метою викриття хабарника у погонах. Маючи оперативну інформацію щодо офіцера Національної поліції, нечистого на руку, та отримавши санкцію військової прокуратури, слідчі своєчасно виявили й задокументували факт вимагання. Так, на хабарі був затриманий тимчасово виконуючий обов'язки начальника Міловського відділу поліції ГУНП в Луганській області, який вирішив "підзаробити", змовившись із заступником начальника цього ж відділу поліції. Перевертні у погонах запропонували громадянинові не притягати його до кримінальної відповідальності та закрити кримінальне провадження. Просили "бізнесмени" майже 140 тисяч гривень.

Оперативники затримали обох хабарників 11 вересня під час одержання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 88,5 тисячі гривень. Саме таку суму грошей було виявлено й вилучено під час обшуку автомобіля заступника начальника Міловського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, проводяться обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх