З 27 серпня по 2 вересня в Угорщині проходив ХХІІ чемпіонат Європи з підводного орієнтування. Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь понад сотню спортсменів з 12 європейських країн. Національну збірну України представляли 8 спортсменів-підводників, серед них 5 – вихованці Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко».

Змагання проходили в двох категоріях – «дорослі» і «юніори» до 21 року.

Вже перший же день змагань приніс українській чоловічій парі: луганчанину Олександру Золотову (Заслужений майстер спорту України) та його напарнику золото у вправі «Карта». Жіноча «двійка» у складі спортсменки з Луганщини Катерини Сенічкіної (Заслужений майстер спорту України) і ї напарниці харківчанки стала четвертою.

У другий день луганська спортсменка майстер спорту України Єлизавета Зубко стала першою у вправі «Зірка» серед дівчат.

Третього дня відзначилася представниця Луганщини Марія Зарецька – дебьютантка команди, яка завоювала бронзову нагороду у вправі «Орієнтири» серед дівчат та виконала норматив Майстра спорту України.

В останній день змагань спортсмени боролися в «групових вправах». І тут знову не було рівних чоловічої збірної команди України (Олександр Золотов, Максим Котов, Євген Золотов і Антон Михайлов). Друге місце зайняла чоловіча команда з Німеччини і третє місце – збірна Чехії.

Зазначимо, що попереду у наших спортсменів-підводників Фінал Кубка Світу з плавання в ластах, який пройде з 20 по 24 вересня в Таїланді.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх