Сьогодні, 14 вересня 2018 року, на головній площі Станиці Луганської команда проекту "Абілітація дітей, яких торкнулась війна через культурно-історичну просвіту та творчі студії" спільно з трьома школами Станиці Луганської влаштували свято театру і цирку "Посмішка проти війни". Про це повідомляє прес-служба Станично-Луганської райдержадміністрації.

Як зазначили в відомстві, підготовка до цього свята тривала протягом двох тижнів. Творчий процес включав в себе роботу школи театру і цирку, в якому брали участь усі бажаючі. З дітьми працював литовський актор, письменник, журналіст, професійний артист цирку і педагог театру Аркадіюс Вінокурас. Батьки дітей та вчителі готували костюми, робили манеж. Завдяки спільній творчості було народжено шоу, яке називається "Червоний ніс" за мотивами п’єси, автором якої є сам Аркадіюс Вінокурас.

"Головною ідеєю вистави є збереження довіри один до одного, підтримка та солідарність – це те, на чому тримається цивілізоване суспільство.  Від щирого серця дякуємо голові ГО "Новий Донбас" Лариса Артюгіна, Аркадіюс Вінокурас та Вадим Шабалін за свято, подароване дітям Станиці Луганської!", - повідомили в РДА.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх