НЕК "Укренерго" продовжить ремонт електролінії 220 кВ "ЛуТЕС – Лисичанська" 29-30 вересня, без включення електролінії на ніч. Разом з відключеннями даної ЛЕП 15-16 та 22-23 вересня, це вже буде третій вивід електролінії в ремонт протягом цього місяця. Про це повідомляє прес-служба ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання".

"Для підтримки режиму роботи мережі та стабільної роботи Луганської ТЕС на час відключення ПЛ 220 кВ "ЛуТЕС – Лисичанська" будуть запроваджені графіки аварійних відключень в містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Величина відключеного навантаження та тривалість обмеження будуть залежати від рівнів напруги та максимально допустимої загрузки обладнання – для недопущення його перенавантаження та пошкодження", - зазначили в енергокомпанії.

В "ЛЕО" також зазначити, що ймовірність застосування графіку аварійних відключень є дуже високою, хоча минулі відключення ЛЕП під час планового ремонту обійшлись без цього.

Також повідомляється, що при аварійних відключеннях в мережі 110 кВ або при аварійних ситуаціях на ЛуТЕС можливе повне знеструмлення північної частини Луганської області. То ж, споживачам рекомендується знизити споживання електроенергії для недопущення перевантаження мережі.

Нагадаємо, що метою даних ремонтних робіт Укренерго є підготовка магістральних електромереж Луганщини до проходження осіннє-зимового періоду 2018/2019.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх