ТОВ «Промтекс» має намір збільшити тариф на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій. Про це повідомляє прес-служба Сєвєродонецької міської ради.

Так, повідомляється, що згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 (зі змінами та доповненнями) ТОВ «Промтекс» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

65243789

В повідомленні міськради також зазначено, що діючий тариф складає 1644,16 грн з урахуванням ПДВ. Відсоток відшкодування діючим тарифом собівартості 2017 року складає 91,7%. Востаннє тариф переглядався 20.03.2018року у зв’язку зі зростанням вартості природного газу та електроенергії.

Планований тариф збільшено у зв’язку із зростанням вартості природного газу та електроенергії.

Пропозиції та зауваження щодо наміру ТОВ «Промтекс» змінити тариф на теплову енергію для бюджетних установ надсилати протягом 7 днів з моменту публікації інформації на адресу ТОВ «Промтекс»: 93120, м.Лисичанськ, вул. Макаренка, 208 або на e-mail: promteks_gaz@ukr.net.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх