Минулої доби ситуація в районі проведення операції залишалася під контролем Об'єднаних сил. Про це йдеться в відеозаписі брифінгу представника прес-центру ООС від 27 вересня.

Так, за словами спікера, всього відмічено 15 випадків ведення прицільного вогню по підрозділах Об'єднаних сил, в тому числі й із застосуванням мінометів 120-го калібру.

На Луганському напрямку бойові дії вчора велись в районі населеного пункту Кримське, де бойовики застосовували міномети 120-го калібру, а також гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Ситуація на цьому напрямку залишається під повним контролем Об’єднаних сил.

На Попаснянському напрямку відмічена активність бойовиків в районі населеного пункту Вільний, який нещодавно перейшов під повний контроль Збройних Сил України. Окупанти тут вели вогонь із застосуванням гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Підрозділи Об’єднаних сил, що обороняються на цьому напрямку, надійно утримують займані рубежі та позиції, вживаючи необхідних заходів для придушення вогневої активності противника.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх