Минулої доби ситуація в районі проведення операції залишалася під контролем Об'єднаних сил. Напруження зберігалося на Маріупольському напрямку, окремі обстріли зафіксовано й на інших напрямках. Про це на брифінгу 28 вересня повідомила представник прес-центру ООС.

Так, за її словами, всього відмічено 22 випадки ведення прицільного вогню по підрозділах Об'єднаних сил, при цьому озброєння, заборонене Мінськими угодами, не застосовувалось.

На Луганському напрямку в районі населеного пункту Кримське бойовики обстріляли позиції українських військовослужбовців з гранатометів. Поблизу Новотошківського окупанти відкривали вогонь в бік сил ООС з озброєння БМП, зенітних установок ЗУ-23-2, стрілецької зброї. Ситуація на цьому напрямку залишається під повним контролем Об’єднаних сил.

На Попаснянському напрямку противник проявляв активність в районі населеного пункту Золоте. Окупанти вели вогонь із застосуванням гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Підрозділи Об’єднаних сил, що обороняються на цьому напрямку, надійно утримують займані рубежі та позиції, вживаючи необхідних заходів для придушення вогневої активності противника.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх