Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та делегація Посольства Канади завітали із робочим візитом до управління патрульної поліції Луганської області. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луганської області.

Канадську делегацію зустрів начальник управління Олександр Гостіщев та провів ознайомчу міні-екскурсію територією підрозділу. Гості познайомились із роботою відділів та секторів управління, їх функціональними обов'язками, дізнались про становлення та розвиток патрульної поліції у Луганській області. Багато запитань від членів делегації стосувались специфіки служби патрульних та їх комунікації із громадянами у безпосередній близькості до лінії розмежування.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні та начальник управління патрульної поліції обговорили питання щодо подальшої співпраці для вдосконалення та покращення рівня знань та навичок патрульних, що допоможуть їм при виконанні службових обов'язків.

По завершенню заходу канадські гості від начальника управління отримали пам'ятні подарунки: футболки збірної патрульної поліції з футболу та "Луганськ — Україна".

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх