За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва у Новоайдарському районі Луганської області проведено оперативно-профілактичні заходи силами Національної поліції, Національної гвардії України зі складу Об’єднаних сил та територіальних органів Національної поліції. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

У ході проведення заходу за адміністративні правопорушення складено близько 10 адміністративних протоколів, вилучено речовину рослинного походження.

Також здійснено санкціонований обшук за кримінальним провадженням, порушеним за ознаками ч. 1 ст. 263 КК України, за результатами чого у с. Райгородка вказаного вище району, за місцем мешкання громадянина Б. 1969 р.н., виявлено та вилучено протитанкову міну, димову шашку та патрони калібру 5,45 у кількості 720 шт.

Командувачем об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим поставлено відповідні завдання щодо вжиття додаткових заходів, спрямованих на зменшення нелегального обігу зброї в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору