Обласна спартакіада з видів спорту серед людей з інвалідністю пройшла у суботу, 6 жовтня у місті Кремінна на обласній фізкультурній базі "Олімп". Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Цього року змагання зібрали близько 120 учасників з міст Сєвєродонецьк, Кремінна, Лисичанськ, Рубіжне, а також Старобільського та Сватівського районів.

Організаторами Спартакіади виступили: Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА, Луганський регіональний центр "Інваспорт", Луганська обласна ДЮСШІ, Асоціація організацій людей з інвалідністю Луганської області, Луганське обласне відділення НОК України, Луганське обласне відділення Фонду соціального захисту населення, благодійний фонд "Довіра. Україна", Луганське обласне товариство людей з інвалідністю.

Відкриваючи змагання до присутніх, зокрема, звернувся заступник начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА Олексій Бльоскін. Він зазначив, що вже третій рік змагання збирають понад сотню спортсменів з різних міст і районів області.

"На змаганнях кожен учасник може випробувати свої сили в п’яти видах спорту, спробувати щось нове та повболівати за друзів. Бажаю всім спортсменам отримати максимум задоволення від Спартакіади. Рухайтеся тільки вперед і не зупиняйтеся на досягнутих результатах!", – сказав Олексій Бльоскін.

Так, в рамках спортивної програми учасники змагалися в плаванні, бочча, легкій атлетиці (біг 60,100, 200 метрів, штовхання ядра), шахах та шашках. Крім того, всі бажаючі могли спробувати зіграти в настільний хокей, кільцеброс.

По завершенню змагань всі учасники отримали медалі, грамоти та подарунки від організаторів.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх