Президент України Петро Порошенко відвідав з робочою поїздкою Одеську область. Глава країни відвідав рідну школу, поспілкувався з військовими і медиками і навіть… потрапив на чотири весілля.

Перші успіхи і перші невдачі, перші справжні друзі і перші вчителі - Петро Порошенко відвідав рідну школу в Болграді. Викладачі його більше тут не працюють, та й класи після оновлення і ремонтів виглядають зовсім не так, як понад сорок років тому. Але працівники гімназії відшукали кабінет, в який Петро Порошенко пішов першачком. Там його познайомили з нинішніми першокласниками.

Після фото із малятами Петро Порошенко мав змогу поспілкуватися вже зі старшокласниками і навіть зустрів колегу - щоправда, президента школи.

З молодим поколінням Петро Порошенко поговорив про майбутнє країни, і запевнив: цілком покладається на них, бо їхні знання і їхні прагнення - найцінніше, що сьогодні є у держави.

"Тоді в першому класі я почав вивчати французьку мову. Тоді це було абсолютно дивно, що в райцентрі десь, хоча не десь, а в першій школі ми вивчали французьку мову. А сьогодні всі блискуче спілкуються болгарською. І для мене це є принципово. І освітня реформа, яку ми запровадили в Україні ,точно захищає тих, хто вивчає різні мови, включно з болгарською. Бо чим більше ти знаєш мов, ти більше ти готовий до європейського життя, а моя мета - повернути Україну в родину європейських народів...", - зазначив президент.

Також, разом з військовими і учасниками бойових дій Президент відкрив у Болграді сучасний Меморіал Слави.

"...Я сприймаю як високу честь як Президент і як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України право урочисто відкрити після реконструкції визначне місце для всіх містян - оновлений Болградський Меморіал Слави. Тут переплітаються і пам'ять про героїв, що визволяли нашу землю під час другої Світової війни, і пам'ять про тих, хто поліг за Вітчизну в війну, що проти нас розв'язала Росія. Україна завжди пам'ятатиме тих, хто віддав своє життя, захищаючи мир, свободу, волю, демократію України і українського народу…", - сказав Петро Порошенко.

Після офіційних урочистостей Гарант перемістився… на весілля. Петро Порошенко привітав чотири болградських пари зі створенням нових родин, вручив подарунки і дав кілька порад зі збереження шлюбу за прикладом власної родини.

"Любіть один одного, прощайте один одного, захищайте один одного, і все у вас буде добре. Домовились?", - промовив президент.

Раніше Петро Порошенко вирішив зробити подарунок рідному місту - і з коштів власного фонду повністю оплатив будівництво сучасного палацу урочистих подій.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх