Артисти Військово-музичного Центру Сухопутних військ ЗС України, що розташовується у Чернігові, в рамках гастролей районом бойових дій на Донбасі провели концерт просто неба у прифронтовому населеному пункті Золоте-4. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Творчий подарунок для мешканців навколишніх селищ, військовослужбовців та правоохоронців Об’єднаних сил військові артисти зробили з нагоди Дня захисника України.

"Прийняли нас дуже тепло. Репертуар концерту складався з українських національних та сучасних ліричних пісень, а також були військово-патріотичні композиції. Більшість із приступних співали разом із нами, а деякі навіть із задоволенням танцювали", – розповів начальник Військово-музичного Центру – художній керівник підполковник Ігор Кішман.

На завершення концерту глядачі подякували військовим артистам і нагородили їх бурхливими оплесками, а також попросили приїжджати до них ще.

За словами підполковника Ігоря Кішмана, цього тижня вони вже провели та ще виступлять із 5 концертами в Луганській та Донецькій областях.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх