Бойовики на Луганському напрямку застосовують підступну тактику у своїх діях. Про це йдеться в сюжеті Військового телебачення України.

Так, все частіше трапляються масовані вогневі атаки з житлових кварталів, активна фаза дій снайперів та диверсії на позиціях українських воїнів.

"Деколи вони ведуть обстріл з населеного пункту, але ми, якщо навіть там бачимо їхні вогневі точки (вони, як правило, розміщуються в цивільних домах), то ми не відповідаємо, бо є загроза нанести шкоду цивільному населенню. Це їх єзуїцька тактика – стріляти там, де живуть мирні люди", - повідомив командир бригади Володимир Шведюк.

За словами командира бригади, пару тижнів тому було поранено солдата з бригади біля мосту.

"Снайпер перебив йому ліву ногу нижче коліна. Слава богу, хлопчина встиг вискочити, хоч і з перебитою ногою, за укриття, звідки ми його витягнули. На цьому напрямку зайшло 5 чоловік. Було явно видно, що це була добре спланована операція. Коли вони зайшли і ми почали наносити їм вогневе ураження, бо підпустити ближче не було змоги – там складки місцевості, і вони могли би скритися, то з тієї сторони почався масований вогонь по їх прикриттю, по їхньому відходу", - зазначив Володимир Шведюк.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх