Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), повідомляє прес-служба відомства.

Як пояснили в прокуратурі, розслідуванням встановлено, що протягом 2014-2015 років мешканка Сєвєродонецька брала активну участь в антиукраїнських групах в соціальній мережі «Вконтакте», у яких поширювала інформацію із закликами до зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, шляхом визнання терористичної організації «ЛНР» незалежною республікою та приєднання частини території України до складу Російської Федерації.

Під час досудового розслідування жінка повністю визнала свою провину в умисному розповсюдженні «сепаратистських» матеріалів, щиро розкаялася та активно співпрацювала зі слідством. Враховуючи це, між нею та прокурором укладено угоду про визнання винуватості.

Наразі обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено до суду для розгляду по суті.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 110 передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років з конфіскацією майна або без такої.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору