Заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко сьогодні, 11 жовтня, провів зустріч з активом місцевих об’єднань учасників АТО щодо вирішення актуальних соціальних проблем, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Ми вирішили створити центр підтримки учасників АТО згідно із домовленостями, досягнутими на попередніх зустрічах. Проблемами учасників АТО та ООС опікуватиметься сектор, який запрацює у структурі Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації», – повідомив він.

Також Юрій Клименко привітав учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил з прийдешніми святами – Днем захисника України, Днем українського козацтва та Покровом Пресвятої Богородиці.

Учасники зустрічі озвучили декілька звернень стосовно соціальної підтримки ветеранів, зокрема, пільг на проїзд в громадському транспорті, медичного обслуговування, організації взаємодії відповідних громадських організацій з райдержадміністраціями та з територіальними підрозділами центральних органів виконавчої влади, діяльності Центру відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни у Рубіжному.

По кожному з них прийняті рішення або надані відповідні доручення.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх