Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз 18 жовтня відвідав Луганську обласну дитячу клінічну лікарню (ЛОДКЛ), що знаходиться у Лисичанську, та ознайомився з роботою трьох нових відділень – планової хірургії, екстреної хірургії та ендоскопії. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Я дійсно радію за ті високі результати, яких нам спільно з колективом лікарні, профільним департаментом та управлінням капітального будівництва вдалося досягти у сфері дитячої медицини. Сьогодні Луганська обласна дитяча клінічна лікарня за рівнем технічної оснащеності є одним з кращих медичних закладів в Україні. Найголовніший показник нашої спільної роботи – це врятовані життя маленьких співгромадян», – зазначив Юрій Гарбуз.

Як повідомив очільник Луганщини, показник малюкової смертності порівняно з попереднім роком вдалося знизити удвічі, перинатальної – у 2,5 рази.

Сьогодні за участі Юрія Гарбуза відкрито останні три відділення ЛОДКЛ: відділення екстреної хірургії, відділення планової хірургії та ендоскопії. Вони повністю укомплектовані обладнанням. Тут відкрито три операційних відповідного профілю, працюють спеціалісти для надання екстреної медичної допомоги – анестезіологи, хірурги, медсестри.

ЛОДКЛ обслуговує дитяче і підліткове населення 3 міст та 12 районів Луганської області, внутрішньо переміщених осіб та жителів з тимчасово окупованої території, а також із сусідньої Донецької області.

На придбання медичного та технологічного обладнання для ЛОДКЛ було використано бюджетних коштів на суму 140,0 млн. грн. Крім того, у вигляді благодійної допомоги надійшло медичного обладнання на суму близько 20 млн. грн.

Найбільш коштовне медичне устаткування встановлене та функціонує у відділенні променевої діагностики: комп’ютерний томограф, магнітно-резонансний томограф, цифровий рентген-діагностичний комплекс, система ультразвукової діагностики. Загалом обладнання цього відділення коштувало 77,7 млн грн.

Повністю обладнані та функціонують відділення анестезіології та реанімації новонароджених, хірургічні відділення та операційний блок, анестезіологічне відділення з ліжками інтенсивної терапії, центральне стерилізаційне відділення.

У своєму складі лікарня об’єднує 14 стаціонарних лікувальних відділень за 18 профілями, 7 допоміжних відділень діагностики та відновлювального лікування і консультативне поліклінічне відділення Планово-консультативна та лікувально-діагностична допомога надається у стаціонарних відділеннях.

Ліжковий фонд лікарні складає 246 ліжок, у тому числі: терапевтичний профіль – 125 ліжок, хірургічний профіль – 121 ліжко, а також відділення анестезіології та інтенсивної терапії – 12 ліжок і реанімація новонароджених (відділення інтенсивної терапії новонароджених) – 3.

У лікарні працює 514 працівників, в тому числі 51 лікар, середній медичний персонал – 207, молодший медичний персонал – 130, інші – 89, спеціалісти –37. Укомплектованість медичним персоналом (лікарями та медсестрами) у 2018 році становить 53,3% (2017 – 46,5%). Укомплектованість та кваліфікаційний рівень кадрів дозволяють забезпечити нормальний ритм та якість роботи служби, хоча в умовах дефіциту кадрів медичний персонал лікарні несе практично подвійне, а місцями і потрійне навантаження, тим не менше в повному обсязі надає медичну допомогу дитячому населенню Луганської області.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Павло Клімкін, Мірослав Лайчак та Сергій...

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін й Міністр закордонних та європейських справ Словацької Республіки, Діючий голова О...

Подробнее
351
У 2019 році продовжиться відновлення Луг...

Забезпечення доступу населення Луганщини до якісних медичних послуг – серед пріоритетів роботи обласної влади. На цьому наго...

Подробнее
200
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ПОВНІСТЮ ВІДНОВИЛ...

Луганська обласна дитяча клінічна лікарня за відомих подій 2014-го була переміщена до Лисичанська. Але «переміщена» &...

Подробнее
391
ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА СУЧАСНІ ...

Найближчим часом у відділенні променевої діагностики Луганської обласної дитячої клінічної лікарні запрацює найсучасніше ме...

Подробнее
1042
Наверх