Мистецько-туристичне свято «Осінь у Старгороді» за мотивами творів І. Ільфа та Є. Петрова відбулося 20 жовтня на центральній площі м. Старобільськ. Про це повідомляє прес-служба Старобільської райдержадміністрації.

В рамках свята було організовано три локації:

- об 11:00 відбулась театралізована вистава «Вхід О. Бендера до Старгорода з боку Чмаровки», село Чмирівка;

- о 12.00 було проведено майстер-клас з театрального мистецтва «У пошуках 12-го стільця» та пленер з образотворчого мистецтва на пл. Гоголя м. Старобільськ. Також, відбувся «Парад Остапів», який розпочав свій марш від пл. Гоголя до Центральної площі міста. У параді взяли участь представники Чмирівської ОТГ, учні загальноосвітніх та початкових шкіл міста, студенти навчальних закладів м. Старобільськ;

- о 13.00 відбулось урочисте відкриття на Центральній площі міста та святковий концерт.

На святі були присутні не лише мешканці Старобільського району, а й представники інших районів та міст, зокрема свято відвідали представники Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації.

Мешканці району та гості міста мали змогу насолодитися  святковим концертом, традиційними стравами, взяти участь у шаховому турнірі «Е2-Е4», майстер-класах, пленерах, туристичних екскурсіях. Окрім цього, була організована фотозона за участю самого Остапа Бендера, виставки за жанрами: карикатура, живопис, фіто композиція, ігровий майданчик «Ігроман-великий комбінатор».

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх