Тривають ремонтні роботи на мосту через річку Красна, що у Сватовому. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг Луганської області.

Міст розташований на 136 кілометрі дороги державного значення Н-26 «Чугуїв - Мілове». Його було збудовано у 1963 році.

Як зазначили в відомстві, за час експлуатації, міст зазнав значних руйнувань. В останні роки рух по ньому зазнав обмежень як з вантажу так і зі швидкості транспортних засобів. Саме тому, на рівні урядових структур, було прийнято рішення про його капітальний ремонт.

За результатами тендерів, роботи у Сватовому по ремонту мосту виконує підприємство «Газпромресурс». Спеціалісти цього підприємства мають відповідний досвід мостобудування. Вони були задіяні під час ремонту шляхопроводу у Сєвєродонецьку та Старобільського мосту.

Також відомо, що рух мостом не перекрито: спочатку ведеться демонтаж проїжджої частини (так звана низова частина) на одній половині мосту, потім на іншій. Працює світлофор, місце проведення робіт має спеціальну огорожу.

В найближчих планах дорожників – демонтаж проїжджої частини на всіх прольотах мосту, демонтаж старих залізобетонних балок, ремонт несучих опор і ригелів на цих опорах, посилення підферменників під несучі конструкції та встановлення нових опорних частин.

Порядок та безпеку дорожнього руху забезпечують поліцейські Сватівського відділу поліції, сектору реагування Патрульної поліції міста Сватове.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх