Співробітники Служби безпеки України, залучені до операції Об’єднаних сил, продовжують фіксувати свідчення українських бранців незаконно ув`язнених проросійськими терористами, повідомляє прес-центр СБУ.

Так, до української спецслужби звернувся мешканець міста Брянка, який, рятуючись від бойовиків, прибув на підконтрольну українській владі територію Луганщини.

Правоохоронці встановили, що у вересні 2014 року учасники незаконних збройних формувань викрали його та разом з іншими бранцями утримували на одній із туристичних баз області. Перебуваючи у катівні чоловік піддавався постійному фізичному тиску. Через вісім місяців ув`язнення бандити запропонували сім’ї заручника викупити спочатку його самого, а потім за окрему плату і його паспорт.

Після того як чоловіку нещодавно стало відомо про наміри бойовиків знову підзаробити у такий спосіб він утік з «ЛНР» та звернувся до українських правоохоронців.

Із початку цього року уже восьмеро людей надали Службі безпеки України свідчення про факти фізичних тортур та морального насильства, пережиті в катівнях бойовиків. Наразі терористи, що встановлені завдяки цим показам, перебувають у розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинені злочини.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору