Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відреагував на звернення Луганської облдержадміністрації та скликав нараду з проблемних питань вугільної галузі та погашення заборгованості із заробітної плати перед шахтарями. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

У нараді взяв участь заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко, який доповів Прем’єр-міністру про ситуацію на шахті ім. Капустіна ВАТ «Лисичанськвугілля», де продовжується підземний страйк, а також про загрозу та можливі наслідки зупинки єдиного в області генеруючого підприємства Луганської ТЕЦ через припинення поставок антрациту з території Російської Федерації.

Прем’єр-міністр доручив директору ДП «Держвуглепостач» вирішити ці питання, а також принципово переглянути підхід до інвестування у розвиток вугільної галузі.

Він висловив незадоволення роботою керівників вугільної галузі України та ініціював негайну підготовку покрокового плану дій – до кінця року та на 2019 рік – для усунення існуючих диспропорцій та неефективного управління процесами, передусім фінансовими. Адже під програми модернізації кошти виділяються, але врешті-решт вони спрямовуються на погашення різниці між високою собівартістю вугілля, добутого на державних шахтах, і його ціною на ринку, яка є суттєво нижчою.

Володимир Гройсман акцентував, що є перспектива зростання споживання українського вугілля. Отже, треба збільшувати видобування, інвестувати у видобуток, в умови праці шахтарів.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На шахті ім. Г.Г. Капустіна провели учбо...

Учбова тривога з ліквідації можливої екзогенної пожежі у 7 східному конвеєрному штреку пл. k8н гор. 529м. була проведена 14 червня...

Детальніше
102
Обласна влада звернеться до Прем’єр-міні...

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів заступник голови Луганс...

Детальніше
240
«ЧИ ВЖЕ НЕ ПОРА...»? ІСТОРИЧНО ТА ІДЕОЛО...

«Чи вже не пора...». Саме таку назву мав перший вірш Володимира Сосюри українською мовою, який був надрукований 22...

Детальніше
726
Уряд виділив 131 млн грн на вирішення пр...

На засіданні Уряду ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України «Про виділення коштів на здійснення першочергових невід...

Детальніше
540
Вгору