Комунальна установа «Попаснянська центральна районна лікарня» у вересні поточного року придбала імуноферментний аналізатор. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

За допомогою цього приладу відтепер в районній лікарні можна проводити дослідження щодо концентрації гормонів, наявності інфекцій, виявлення онкомаркерів. Він є зручним як для індивідуального визначення, так і для масових обстежень. До цього часу зазначені дослідження проводилися виключно в обласному центрі. 

Також в РДА повідомили, що у зв’язку із тим, що ці послуги є додатковими, на них потрібно було встановити відповідні тарифи. Керівництво медичного закладу звернулося до голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з метою вирішення питання встановлення тарифів на платні послуги для проведення досліджень на імуноферментному аналізаторі. 

Крім того в адміністрації наголосили, що ці дослідження не є обов’язковими і можуть проводитися як за призначенням лікаря, так і без, за особистим бажанням хворого.

З тарифами на платні дослідження, які проводитимуться за допомогою імуноферментного аналізатора, можна ознайомитися в розпорядженні голови Луганської облдержадміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 03.10.2018 року №728.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх