Сьогодні, 30 жовтня, Петро Порошенко призначив нового голову Київської облдержадміністрації. І дав перші настанови - максимально спростити доступ до субсидій на комунальні послуги, і нікому не відмовляти.

Врятувати українців від високих тарифів - Президент ще раз підкреслив, що чиновники нині - на варті збереження рівня життя громадян. Глава держави озвучив свою вимогу новому очільнику Київської облдержадміністрації, проте, це стосується і всіх інших регіонів країни. Субсидії мають видавати всім, хто того потребує - максимально просто і швидко.

"Головне завдання, яке я ставлю новому голові Обласної державної адміністрації - це захист людей. В тому числі і соціальний захист. Ми не можемо допустити зниження рівня життя людей. Є проблеми з субсидіями? Спростіть, нарахуйте - потім розберетеся. Ні в якому разі не можна, щоби людині було відмовлено. Особливо, коли вона має законне право на це", - зазначив Петро Порошенко.

За словами Президента, наступний крок - монетизація субсидій. На думку Президента, якщо українці отримуватимуть допомогу живими грошима, це стимулюватиме їх додатково економити електроенергію, тепло, пальне та газ - а це підвищить енергоефективність країни.

Петро Порошенко також зазначив, що не можна допустити аби політикани дурили людей казками про безкоштовний газ. Ціна такого газу, заявив Президент - незалежність України і тисячі загиблих від російської агресії українців.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх