За наказом Командувача об’єднаних сил у населеному пункті Гірське Луганської області проведено оперативно-профілактичні заходи силами Національної поліції, Національної гвардії України та Військової служби правопорядку ЗСУ зі складу Об'єднаних сил. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, на мобільних блокпостах було перевірено понад 300 транспортних засобів, доставлено до місцевих відділень поліції та перевірено за базами обліку НПУ близько 20-ти осіб. Виявлено та задокументовано 10 адміністративних правопорушень.

Зокрема, зупинивши на одному з мобільних блокпостів мікроавтобус білого кольору марки «Mercedes Benz Sprinter» правоохоронці виявили у водія відсутність водійського посвідчення, яке напередодні було вилучено поліцейськими НПУ за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Також, у ході відпрацювання, правоохоронцями проведено комплекс превентивних заходів, спрямованих на попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв вкотре наголосив, що в районі проведення операції ведеться активна робота щодо зменшення рівня криміногенної ситуації у прифронтових населених пунктах, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян.

Відео можна подивитися за посиланням.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх