Делегація Луганської області на чолі із виконуючим обов’язки голови облдержадміністрації Сергієм Фільом зустрілась із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та співорганізаторами проекту «Змінимо країну разом», який вже більше року єднає Луганщину та Львівщину. Про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

Власне, темою для розмови стали підсумки реалізації проекту у поточному році та можливості розширення співпраці у цих напрямах.

Очільники областей домовились провести публічні презентації першого туру конкурсних обмінів: напередодні Дня місцевого самоврядування, у грудні – на Луганщині, у січні – на Львівщині.

«Символічно, що у день 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки ми говоримо про Схід і Захід. Такі проекти зшивають Україну, тому усі вони будуть підтримані та профінансовані», – запевнив присутніх Сергій Філь.

Разом з тим, були визначені нові напрями співробітництва: включення школярів з Луганщини до міжнародних проектів, які реалізуються під патронатом «Єврорегіону Карпати – Україна», запровадження студентських обмінів між вишами Луганської та Львівської областей, започаткування телеканалом «Перший Західний» проекту «Новини зі Сходу», розширення проекту обмінів на Закарпаття та Івано-Франківщину.

«Одна з нових ініціатив – проведення гуманітарного розмінування територій, прилеглих до селища Побєда у Новоайдарському районі. На проведення заходів ми виділяємо 200 тисяч гривень з обласного бюджету. Інша – увічнення пам’яті загиблих героїв. Адже, тільки у Станично-Луганському районі загинули 67 наших земляків. Перший пам’ятний хрест, Тарасу Дорошу, вже встановлений. Він є точною копією хрестів, які возведенні українським Героям у Львові на Личаківському кладовищі. Плануємо встановити ще сім таких – на Луганщині та 13 – на Львівщині», – поділився планами голова Львівської обласної ради.

«Ми бачимо ефект і будемо фінансувати проект й надалі», – підсумував він.

У свою чергу, Сергій Філь висловив переконання, що у наступному році проект «Змінимо країну разом!» не тільки буде продовжений, а й отримає новий темп розвитку.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Віталій Комарницький підписав Меморандум...

Меморандум про співпрацю підписано сьогодні, 7 серпня, у Сєвєродонецьку під час зустрічі голови Луганської обласної державної адмі...

Детальніше
62
Підписано меморандум про співпрацю Луган...

Зустріч голів Луганської та Донецької облдержадміністрацій – керівників обласних військово-цивільних адміністрацій Віталія К...

Детальніше
174
Презентовано спільний проект співпраці п...

Спільний проект співпраці поліції та громади м. Лисичанська, Рубіжного та Кремінної «Сусідська варта» був презентовани...

Детальніше
334
Луганщина та Донеччина уклали угоду про ...

29 листопада в місті Миколаївка відбулось укладання угоди про партнерство та співпрацю між Відділенням Національного олімпійського...

Детальніше
431
Вгору