Практичні навчання по підготовці до зимового експлуатаційного сезону були проведені на базі ДП «Луганський облавтодор» на території Кремінського райавтодору. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг в Луганській області.

До організації та проведення навчань були задіяні також Служба автомобільних доріг у Луганській області, представники патрульної поліції Луганщини.

За словами директора ДП «Луганський облавтодор» Олександра  Коротуна, під час проведення навчань було перевірено стан роботи техніки, розробленні конкретні рекомендації щодо дій дорожників під час зимової негоди.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Циганський високо оцінив проведення навчань.

За його словами, цього року, як завжди буде працювати диспетчерська служба, вже розробляється план взаємодії зі співробітниками ДСНС та Національної поліції. При Службі автомобільних доріг буде створено графік цілодобового чергування дорожників та спеціальної техніки на автомобільних дорогах Луганщині.

Дорожники радять водіям також підготуватися до зими. Мова йде і про те, що необхідно «перевзутися», тобто змінити літні шини на зимові. Окрім цього, водіям варто придбати ланцюги протиковзання.

Служба автомобільних доріг та ДП «Луганський облавтодор» звертаються до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Довідково:

Сьогодні дорожники вже підготували майже всю снігоприбиральну дорожню техніку, у тому числі шнеко-роторні механізми. Заготовлено 27 тисяч тон протиожеледних матеріалів,  підготовлено 122 одиниці техніки для утримання автомобільних доріг, підготовлено 9 шнеко-роторних снігоочищувачів.

Варто зауважити, що на Луганщині гострою стає проблема щодо комунальних автомобільних доріг. Нажаль, комунальні підприємства, які підпорядковані місцевій владі, дуже слабко підготовлені до роботи у зимовий період. Саме такий негативний стан справ був цьогорічної зими у Лисичанську, Сєвєродонецьку.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Беспрецедентная для Украины ситуация: до...

Дороги государственного значения в Луганской области остались без эксплуатационного содержания. Об этом на своей странице в Facebo...

Детальніше
Це варто знати! Якщо ви потрапили в надз...

На сайті Укравтодору опубліковано перелік пунктів обігріву і контакти диспетчерів, яким можна повідомити про сніжні затори. Про це...

Детальніше
Станично-Луганский райавтодор вывел техн...

Вечером 12 ноября в Станично-Луганском районе Луганской области выпал первый, пока слабый снег. На дорогу вышли сотрудники филиала...

Детальніше
Вгору