Фестиваль-ярмарок "Медові ріки Луганщини 2018" відбудеться в Сєвєродонецьку та Рубіжному. Про це повідомляє прес-служба Департаменту зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації.

В Сєвєродонецьку фестиваль відбудеться 10 листопада на площі біля Сєвєродонецького міського Палацу культури, початок ярмарку о 10:00; в Рубіжному - 11 листопада на площі Перемоги, початок ярмарку о 10:00.

Захід організовує Асоціація бджолярів Луганщини "Медова Артіль". Фестиваль проходитиме за підтримки Луганської облдержадміністрації, Департаменту зовнішніх зносин, Агенції регіонального розвитку Луганської області, Сєвєродонецької міської ради, за фінансової підтримки Норвезької ради у справах біженців (NRC).

Головною метою фестивалю є популяризація ремесла та виробів бджільництва серед громадян Луганської області, поширення знань про різновиди продукції бджільництва, активізація бджолярів та спонукання їх до об’єднання у сільгоспкооперативи. 

Для цього у перший день у м. Сєвєродонецьк о 12:00 в АРТ-гостинній Сєвєродонецького Палацу культури розпочнеться круглий стіл на тему: "Бджільництво як бізнес та особливості об’єднання в Асоціації". 

Під час заходу проходитиме торгівля товарами бджільництва які виробляються представниками цієї галузі з усіх районів області.

Також проходитимуть майстер класи для дітей та дорослих, інформаційна кампанія щодо користі вживання продуктів бджільництва, вікторини та виступи місцевих творчих колективів.

За додатковою інформацією можна звертатися до голови ГО Асоціація бджолярів Луганщини "Медова Артіль" - Міхєєва Антона, тел. +380 050 900 40 45.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх