Збільшення кількості та інтенсивності обстрілів з боку бойовиків незаконних збройних формувань відмічається на Луганському напрямку у районі населених пунктів Новотошківське та Кримське. Не знижується напруга поблизу хутора Вільний, що на Попаснянському напрямку. Про це на брифінгу 5 листопада повідомив представник прес-центру ООС Олексій Жуганов.

Так, за словами спікера, на Луганському напрямку, в районі населених пунктів Кримське та Новотошківське, використовуючи вогонь, зокрема і мінометів, бойовики поновили намагання витіснити Об'єднані сили з позицій уздовж Бахмутської траси. Застосування мінометів калібру 82 мм зафіксовано по позиціях Об'єднаних сил в районі Новотошківського, а по захисниках Кримського окупанти вели вогонь з гранатометів. Внаслідок бойових дій, на цьому напрямку, отримали поранення два військовослужбовці Об’єднаних сил.

Також, минулої доби, 4 листопада, зросла активність бойовиків на Попаснянському напрямку в районі хутора Вільний, що на околиці Золотого-4. Позиції Об'єднаних сил у районі Золотого окупанти двічі обстрілювали з мінометів калібру 120 мм. Тут же, тричі, бойовики застосували міномети 82-го калібру. Окрім того, російські окупанти стріляли з озброєння БМП, гранатометів та великокаліберних кулеметів. Розвідкою виявлено, що вогневі позиції окупантів розміщуються в житлових будинках мирних жителів Золотого-5, яких, імовірно, було примусово виселено з власних помешкань. Загалом по укріпленнях сил ООС було випущено 24 міни, третина з яких – калібру 120 мм. Внаслідок бойових дій, на цьому напрямку один український військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, а два - отримали легкі поранення.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх