В рамках продовження реалізації проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі», який впроваджується в Попаснянському районі Міжнародною організацією з міграції Агенції ООН за фінансової підтримки Уряду Японії, у Троїцькій філії опорного навчального закладу Попаснянської ЗОШ №1 відбувся ремонт другого поверху закладу та гігієнічних кімнат. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

Оглянути проведені роботи та ознайомитися із життям у прифронтовому селі 5 листопада до навчально-освітнього закладу завітала делегація з Японії на чолі із послом Японії в Україні Шігекі Сумі. Супроводжував гостей із Японії голова Попаснянської РДА Сергій Шакун.

Гостям презентували оновлений другий поверх, відремонтовані вбиральні, а потім ознайомили з іншими нагальними потребами закладу, головною з яких на сьогоднішній день є зруйнована проросійськими бойовиками спортивна зала.

Наостанок делегація із Японії разом із керівництвом району відвідала інтерактивний урок в рамках реалізації Всеукраїнського проекту «Нова українська школа», який проводився для учнів 1 – 4 класів. Дітлахи разом із гостями приймали участь в інтерактивних іграх, співали пісня ті декламували вірші.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору