В м. Сєвєродонецьку триває інформаційно-профілактична операція "Візит", під час якої дільничні офіцери поліції мають на меті завітати до мешканців міста з профілактичними матеріалами та візитівками, де зазначено інформацію з контактними даними поліцейського. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

"Знати дільничного в обличчя – право кожного жителя нашого міста, а обов’язок поліцейського – бути доступним для скарг та звернень громадян. Тому, аби сєвєродончани та гості міста познайомилися зі своїми дільничними, правоохоронці "озброївшись" візитівками, газетою луганської поліції та профілактичними матеріалами "пішли у місто", - зазначили в поліції.

Особливо літні люди, які не мають доступу до мережі "Інтернет", не завжди володіють інформацією про останні кримінальні події у місті та нові схеми шахраїв, тому поліцейські підвищують обізнаність громадян та надають печатне видання "Поліція Луганщини", де окрім загальної інформації читачі можуть отримати корисні поради.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх