Делегація військових з Латвійської Республіки на чолі з заступником міністра оборони Латвії Віестурса Сілінієкса відвідала Попасну 6 листопада. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської міської ради.

У зустрічі з гостями взяли участь міський голова Юрій Онищенко, голова Попаснянської райдержадміністрації Сергій Шакун, начальник Попаснянського відділу поліції ГУНП Володимир Золотарьов, заступник начальника ГУ ДСНС України у Луганській області Максим Мельник. 

Метою зустрічі було перейняття досвіду роботи різних служб в умовах збройного конфлікту. В рамках діалогу представники Латвійської Республіки цікавилися яким чином здійснюється взаємодія правоохоронних органів, військових та рятівників у разі екстреної ситуації, яким чином відбувалася евакуація населення, як співпрацювали різні служби та чи є резервний запас паливно-мастильних і будівельних матеріалів у разі виникнення необхідності в їх використанні. Цікавила гостей взаємодія між волонтерами, військовими та владою на місцях, хто координував їх кроки.

Міський голова розповів про заходи, які відбувалися в місті для евакуації населення, відновлення інфраструктури, електро-, водо- та газомереж.

Представники делегації особисто поспілкувалися з особовим складом Нацполіції та ДСНС, ознайомилися з планом дій, методами і досвідом роботи в екстрених ситуаціях.

Також латвійці відвідали районну лікарню, де відбувається надання екстреної медичної допомоги постраждалим.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору