ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ" необхідно терміново розпочати відбір газу для котелень. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь.

"Не маю права просто спостерігати за тим, як половина міста Сєвєродонецька сидить без тепла. Місто опинилось на межі виникнення надзвичайної ситуації. Дев’ять шкіл вимушено продовжили канікули, діти хворіють, дитячі садки не працюють", - йдеться в повідомленні.

Так, за його словами, обласна влада, в межах компетенції, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення що ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ" необхідно терміново розпочати відбір газу для котелень з метою недопущення наслідків надзвичайної ситуації, без так званої номінації.

"ПАТ "Луганськгаз" забезпечити безперебійне газопостачання до теплопостачальних та теплогенеруючих підприємств області для сталого проходження опалювального сезону. Це питання здоров‘я і навіть життя людей. Ми в надалі діятимемо виключно в інтересах мешканців нашої області", - зазначив Сергій Філь.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх