Це не Вінтерфел, а Олеський замок на Львівщині, в якому народився польський король Ян Собеський. Замку буде присвячено один з матеріалів «Луганщини.ua». А між тим проект «Змінимо країну разом» вже набирає обертів. Наразі триває реалізація обмінів між медійниками двох областей

Евеліна БОГДАНОВА

Черговий етап культурно-просвітницького проекту професійних обмінів між Луганщиною та Львівщиною «Змінимо країну разом», який відбувається в рамках реалізації Меморандуму про співпрацю між Луганською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», стартував навесні.

Тоді були оголошені конкурси на обміни між закладами освіти, культури та засобами масової інформації двох областей. Переможцями визнані 23 проекти обмінів між закладами освіти, 12 проектів культурних обмінів та 5 обмінів між засобами масової інформації. Більшість проектів вже втілено у життя.

– Проект «Змінимо країну разом» – це нова сторінка в історії нашої країни. Єдиної і неподільної України! – відзначає Людмила Долгоновська, заступник директора Департаменту масових комунікацій – начальник управління стратегічних комунікацій Луганської облдержадміністрації. – Бо в нас завжди більше спільного, ніж відмінного. І ми завжди порозуміємося, якщо схочемо. І ми вміємо разом працювати і відпочивати.

До речі, якщо освітні та культурні професійні обміни в рамках проекту «Змінимо країну разом» вже стали традиційними, то обмін між засобами масової інформації є нововведенням проекту.

– Локальні медіа в основному зосереджені на місцевих темах. І далеко не завжди мають фінансові можливості їздити країною. А досвід (і події в країні) показують, що їздити треба – на Схід, на Захід, на Північ, на Південь, в Центр. Дивитися, слухати: що? де? як? І такі зустрічі надзвичайно корисні для усіх, – наголошує Ірина Процик, журналістка зі Львівщини. – Бо незважаючи на певні регіональні відмінності, проблеми в нас спільні, адже живемо в одній країні. Я, до речі, вже неодноразово відвідувала Луганську область і за першої ж нагоди обов’язково поїду на Луганщину.

Газета «Луганщина.ua», звичайно, теж долучилася до проекту, стала переможцем конкурсу. І наразі тривають журналістські поїздки на Захід України. Їхнім результатом стане ряд матеріалів, які розкажуть жителям Луганської області про історичну та культурну спадщину Львівщини. Очікуйте на публікації вже найближчим часом.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх