Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом організації та забезпечення проведення окупаційною адміністрацією Російської Федерації на тимчасово окупованій території Луганської області 11.11.2018 так званих "чергових виборів голови ЛНР і депутатів народної ради ЛНР" за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3 КК України, повідомляє прес-служба відомства.

"Окупаційною адміністрацією Російської Федерації та підконтрольними їй самопроголошеними органами, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованій території Луганської області, 11.11.2018 організовані та проведені так звані "чергові вибори голови ЛНР і депутатів народної ради ЛНР". Наразі слідчими встановлені особи, які безпосередньо організовували, фінансували проведення незаконних виборів та брали участь в якості "кандидатів" на посади до псевдодержавних утворень "ЛНР", а також представників іноземних держав, які входили до складу спостерігачів", - зазначили в прокуратурі.

Також в відомстві зауважили, що організація та проведення чергових незаконних "виборів" призводить до продовження збройної агресії Російської Федерації, підтримки терористичної діяльності, внаслідок чого порушуються демократичні права громадян України.

Прокуратурою Луганської області вживаються всі заходи для притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Довідково: відповідно до санкції статей, особам, які вчиняють злочинні дії щодо реалізації вказаних незаконних заходів, загрожує позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх