Боєприпаси були виявлені на дні одного з озер в Старобільському районі. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

Так, до Старобільського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів села Калмиківка про те, що в ставці приблизно в двох метрах від берега виявлено боєприпаси.

"Висунулися на місце. Були задіяні співробітники СБУ, військової прокуратури. Водолази, вибухотехніки обслідували дно. Були виявлені 13 ящиків ПОГ (постріли до осколочних гранатометів). Також дані боєприпаси були виявлені розсипом на дні. Боєприпаси були витягнуті з дна за допомогою військових саперів і саперів ГУ НП в Луганській області", - сказано в повідомленні.

Також в поліції відзначили, що даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 263 ч. 1. В даний час проводяться первинні заходи, спрямовані на встановлення приналежності даних боєприпасів до тієї чи іншої військової частини, а також встановлення осіб, які можуть бути причетні, які залишили в цьому місці ці боєприпаси.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору