25 листопада в районі проведення операції Об'єднаних сил найбільш напруженою ситуація була на Попаснянському та Світлодарському напрямках, де противник вів зосереджений вогонь зі 120 мм мінометів. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, на Попаснянському напрямку відзначається активне намагання бойовиків відновити бойові дії. Тут, протягом доби, окупанти здійснили три обстріли із застосуванням мінометів калібру 120 мм, гранатометів і великокаліберних кулеметів в районі населеного пункту Троїцьке. У ході бойових дій, втрат серед особового складу та цивільного населення немає. Об'єднані сили вживають заходів щодо недопущення ескалації конфлікту у цьому районі.

На Луганському напрямку, окупанти відкривали зосереджений вогонь з мінометів калібру 82 мм по позиціях Об'єднаних сил в районі Малинового, що неподалік Станиці Луганської. Підрозділи, що обороняються, з метою недопущення втрат серед цивільного населення та особового складу, вживали адекватних заходів. У ході бойових дій поранення отримали два військовослужбовці Об'єднаних сил.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх