Три срібла завоювали спортсмени Луганщини на світовій першості з плавання в ластах. Про це повідомляє прес-служба Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації.

"Днями підводники Сєвєродонецька повернулися з юнацького чемпіонату світу з плавання в ластах 2017, який проходив в Томську (Росія). До складу національної збірної увійшли три спортсмени з Луганської області: майстри спорту України міжнародного класу Валентина Резник і Дар'я Карук, майстер спорту України Володимир Сущенко. За результатами чотириденної боротьби за медалі світової першості, наші спортсмени поповнили скарбничку національної збірної трьома срібними медалями", - йдеться в повідомленні.

Так, спочатку Валентина Резник і Дар'я Карук в складі жіночої естафети 4х200 м плавання в ластах завоювали срібло. Крім цього, на цій дистанції спортсменки встановили новий рекорд України. Після цього, збірна команда юнаків, до складу якої увійшов луганчанин Володимир Сущенко, також стала другою.

У жіночій естафеті 4х100 м в ластах, до складу якої увійшла Валентина Резник, спортсменки завоювали срібло світових змагань. Також українці встановили ще один рекорд України.

В особистих заліках Валентина Резник увійшла до п'ятірки кращих на дистанції 50 м плавання в ластах і стала сьомою на дистанції 50 м пірнання (встановивши свій особистий рекорд). Дар'я Карук посіла п'яте місце в змаганнях 400 м з аквалангом також показавши свій кращий результат в сезоні.

Наймолодший член національної збірної Володимир Сущенко кращим чином проявив себе в естафетних дистанціях, де став «співавтором» ще одного рекорду України 4х100 м плавання в біластах.

Підготували луганських спортсменів Олександр Золотов і Тетяна Полчанова.