Складання присяги шкільного патрульного відбулося в Сєвєродонецьку 3 грудня. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луганської області.

"Вони пройшли складний відбір. Не кожен бажаючий зміг потрапити до команди. Їх майже сорок. Вони хвилюються і переживають. Разом з ними хвилюються їх батьки, вчителі та найбільше — наставники, шкільні офіцери поліції. Від сьогодні вони — шкільні патрульні. 3 грудня настав той довгоочікуваний день, якого із нетерпінням чекали хлопці та дівчата, котрі виявили бажання стати на варті безпеки власної школи", - зазначили в відомстві.

Кожен шкільний вартовий відтепер має власний жетон, шеврон, однострій та щоденник правопорядку, до якого заноситиме події, які стосуються безпеки учнів.

Після присяги шкільні патрульні розпочнуть свої чергування у школах Сєвєродонецька.

Шкільний патруль Сєвєродонецька став першим в Україні, що охоплює одразу 20 навчальних установ міста.

Нагадаємо, що Шкільний патруль — спільний проект громадської організації "Регіон-13" та патрульної поліції Луганської області. Серед учнів 10 та 11 класів обрали найактивніших та найавторитетніших серед школярів хлопців та дівчат, які стоятимуть на варті порядку у своїх навчальних закладах. Шкільні патрульні — провідники між учнями та шкільними офіцерами поліції, спільною метою яких є зменшення кількості правопорушень у школах.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх