9 грудня 2018 року в рамках світового туру до Сєвєродонецька завітав Влад де Брянській. Про це повідомили в Управлінні культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації.

Влад Де Брянський - американський композитор та гітарист українського походження, п’ятиразовий номінант на премію "Греммі", автор унікальної техніки гри на електричній та акустичній гітарах. Гітарист є випускником Berklee College of Music і учнем Майка Стерна та Джона Аберкромбі. Його авторські композиції звучали у багатьох голлівудських фільмах і серіалах. Де Брянський співпрацював із такими відомими виконавцями, як Тоні Беннетом, Донною Саммер, Петом Мастеллото, Кеті Перрі, Фредді Джексоном, Мікі Говард.

"Всі присутні змогли почути, які божественні звуки можна отримати за допомогою гітари, застосовуючи блюзовий слайдер і класичну іспанську техніку гри нігтями. Брутальний хрипкий голос інструменту отримує від такого ефекту незвичайний фантазійний відтінок. Кожна виконана композиція була унікальною, а оригінальна імпровізація відносно аудиторії не залишила нікого байдужим", - зазначили в Управлінні.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх