25 грудня 2018 року за участі Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області та представників органів державної влади та місцевого самоврядування відбувся огляд оновлених блокпостів, розташованих на автомобільній дорозі Слов’янськ-Бахмут неподалік села Юрківка Слов’янського району та на перехресті автомобільних доріг, поблизу селища Нелепівка Костянтинівського району Донецької області. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Проведена робота пришвидшить проходження громадянами перевірок, як у пішому порядку, так і транспортними засобами при перетині блокпостів, а також забезпечить працівникам поліції якісне виконання покладених на них службових обов’язків.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв особисто перевірив умови несення служби, харчування та відпочинку особового складу на блокпостах, а також місця перебування громадян, які їх перетинають.

"Вдячний за проведену роботу у питанні забезпечення публічної безпеки та порядку у районі проведення операції Об’єднаних сил. Це спільне завдання як для правоохоронних органів, так і для органів місцевого самоврядування. Лише спільними зусиллями ми зробимо Донеччину та Луганщину безпечними та процвітаючими регіонами держави", - зазначив Сергій Наєв.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх