Минулої доби, 25 грудня, в районі проведення операції Об'єднаних сил найбільш напруженою була ситуація на Луганському напрямку. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, вчора, 25 грудня, відмічено активізацію бойовиків в районі населеного пункту Кримське - близько 21 години окупанти відкрили вогонь, застосовуючи міномети 120-го та 82 калібру, великокаліберні кулемети з напрямку населених пунктів Донецький та Сентянівка, що перебувають на тимчасово окупованій території України. Враховуючи інтенсивність ведення вогню бойовиками, Об'єднані сили вжили рішучих заходів щодо подавлення вогневих точок окупантів. 

Також, в районі населеного пункту Новотошківське та Станиці Луганської українські військові зазнали вогневого впливу з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї з боку тимчасово не підконтрольних Урядові України населених пунктів Донецький та Миколаївка. 

На Попаснянському напрямку збройні формування Російської Федерації та їхні найманці здійснили обстріл позиції українських військових застосовуючи міномети 82 калібру та стрілецьку зброю поблизу населеного пункту Золоте-4 з боку тимчасово окупованого населеного пункту Первомайськ. 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх