3 січня в районі проведення операції Об`єднаних сил, за участі Командувача об`єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, керівництва облдержадміністрацій в Донецькій і Луганській областях та командирів оперативно-тактичних угруповань і військових частин, залучених до проведення операції відбувся «круглий стіл», в ході якого присутні підвели підсумки восьмого місяця проведення ООС та обговорили основні тенденції її розвитку. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Окремо розглядалися питання щодо покращення криміногенної ситуації, облаштування блок-постів та КПВВ в районі ООС, а також відновлення життєзабезпечення населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв акцентував увагу присутніх на зростаючу кількість заходів у відновленні житлових будівель, критичної інфраструктури та об’єктів соціального призначення у районах, які безпосередньо межують із лінією зіткнення на Донеччині та Луганщині. Важливою складовою діяльності Об’єданих сил було визнано гуманітарну ініціативу Командуваня об’єднаних сил «Допомога Схід» - багатопрофільної різнопланової програми цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донбасу.

У форматі «круглого столу» також було обговорено низку важливих питань, серед яких, зокрема: безпекова ситуація в районі ООС, аналіз ведення бойових дій за грудень поточного року та виконання командирами бригад міжнародних зобов’язань України. 

Окрім того були заслухані звіти представників всіх складових сектору безпеки і оборони, що беруть участь в ООС, а представники обласних державних адміністрацій поінформували учасників заходу про результати спільної з Об`єднаними силами діяльності щодо відновлення та розбудови миру у східних регіонах України.

У ході конструктивного діалогу були визначені основні напрямки подальшої спільної діяльності Об`єднаних сил та органів державної влади у військовій, правоохоронній та соціально-гуманітарній сфері.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Командувач ООС Наєв: На Донбасі проти на...

Ексклюзивне інтерв'ю командувача операцією Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва агентству "Інтерфакс-Україна".З початку ...

Детальніше
Вгору