У переддень Різдва Христового в Попаснянському районі відбувся Фестиваль вертепів. Про це повідомляє прес-служба Попаснянської райдержадміністрації.

На свято з’їхалися колективи з селищ району та міста. Під різдвяні колядки учасники дійства пройшлися святковою ходою по площі Мира, а потім на головній сцені презентували свої театралізовані міні-вистави. Всього приймало участь у фестивалі вісім колективів від районних загальноосвітніх шкіл та місцевих будинків  культури.

"Зі сцени лунали найрізноманітніші колядки та щедрівки. Дух Різдва дарував урочисте піднесення, відчуття чогось надзвичайного, таємничого. Всі мали змогу насолодитися виступами колядницьких груп та знову зануритися у священне дійство. Рівень підготовки всіх учасників Фестивалю був досить високий, тож визначити переможців журі, до складу якого увійшли не лише представники Попаснянського районного методичного центру та викладачі загальноосвітніх міських шкіл, але й пересічні громадяни, було нелегко", - зазначили в РДА.

Урешті перемогу у творчому змаганні здобув вертеп Попаснянської загальноосвітньої школи №1, а приз глядацьких симпатій виборола Попаснянська загальноосвітня школа №24. По завершенню Фестивалю всі колективи отримали солодкі призи, а бажаючих гостей свята військовослужбовці пригощали чаєм.

Також в адміністрації запевнили, що пройшовши вперше, відтепер Фестиваль вертепів святкуватиметься в районі щороку, так само, які і Свято борщу, і Свято вареників.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх