Ситуація на дорогах Луганщини станом на 10 січня продовжує залишатися складною, але контрольованою. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг в Луганській області.

«Ситуація на дорогах Луганщини продовжує залишатися складною, але контрольованою, люди працюють, проїзд на дорогах Луганської області забезпечують співробітники ДП «Луганський облавтодор», - повідомив директор підприємства Олександр Коротун.

За його словами, внаслідок сильного вітру на дорогах області утворюються снігові перемети, на дорогах працюють шнеко-роторні снігоочисники.

10 січня шнеко-роторні механізми задіяні в Марківському, Старобільському, Новоайдарському районах.

Нагадаємо, всі дні, починаючи з 4 січня на дорогах Луганщини у цілодобовому режимі працювали та продовжують працювати співробітники філій ДП «Луганський облавтодор».

За словами Олександра Коротуна, на боротьбу зі сніговою негодою задіяні всі сили працює 122 одиниці техніки, працівники філій, ведуть боротьбу з негодою.

В відомстві також нагадали громадянам, що у разі потрапляння в надзвичайну ситуацію на дорозі, необхідно зателефонути черговому в області.
Телефони у Луганський області 
+380 (64) 524 11 25, +380 (50) 305 16 49

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх