Рятувальники Луганщини провели навчання щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах у зимовий період. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в Луганській області.

Так, з метою забезпечення безпеки населення на водних об’єктах у зимовий період, удосконалення навичок особового складу щодо проведення рятувальних робіт на водних об’єктах у зимовий період та належної підготовки до святкування Водохреща, 9 січня рятувальники підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Луганській області спільно з співробітниками патрульної поліції, медичними працівниками бригади швидкої медичної допомоги провели навчання на  водосховищах на тему: «Рятування потерпілого, котрий провалився під кригу».

На відстані 10 метрів від берегів за задумом знаходився потерпілий. За допомогою рятувальних засобів, спеціальних рятувальних костюмів та гумового човна рятувальники провели рятувальні заходи. Після цього потерпілих прийняли працівники бригади швидкої медичної допомоги.

Як зазначили в відомстві, з поставленими завданнями щодо запобігання надзвичайних подій або ситуацій на льоду справилися в повному обсязі. Наприкінці заходів, з рибалками була проведена роз'яснювальна робота щодо запобігання нещасних випадків на льоду.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх