Під час робочої поїздки виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь та заступник голови облдержадміністрації Юрій Клименко перевірили роботу КПВВ «Станиця Луганська». Супроводжував їх голова райдержадміністрації Юрій Золкін. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

«За дорученням Президента України Петра Порошенка, Уряду, командувача ОС Сергія Наєва тут провели модернізацію. Але є недоліки – електроенергії для опалення модулів не вистачає. Через цю ж проблему не працюють санвузли. Дав протокольне доручення негайно вирішити це питання. Люди, які користуються КПВВ, наші прикордонники, правоохоронці, працівники ДФС мають бути в комфортних умовах», – підкреслив Сергій Філь.

Також Сергій Філь і Юрій Клименко побували і на двох комунальних підприємствах – – КП "Станичник" селищної ради та районному КП "Теплосервіс". За кошти ДФРР сюди закупили техніку, яка, до речі, чистить і під’їзди до КПВВ.

До речі, техніку райавтодору знищили ворожі обстріли, тому з чисткою доріг виникали проблеми.

Наразі прийняті рішення здати в оренду райавтодору грейдер комунального підприємства за 1 гривню. Він допоможе прибрати замети на дорозі, яка веде від Станиці Луганської до Щастя і на Сєвєродонецьк.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх