Білокуракинська ОТГ придбала за кошти місцевого бюджету 11 більярдних столів, які стали прикрасою  сільських будинків культури. Про це сказано в повідомленні на сайті громади.

На придбання більярдних столів було виділено 200 000 грн.

"Сільські будинки культури стали осередком організації дозвілля населення. Саме тут проводяться різноманітні гуртки для дітей та організовують активне дозвілля дорослим. Раніше вже були установлені тенісні столи, а подарунком на новорічні свята стали новенькі більярдні столи. На сьогоднішній день існує велика різноманітність розваг для людей, але одним з найулюбленіших серед людей стала гра в більярд. Адже, така гра не тільки дуже цікава і захоплююча, вона ще й сприяє розвитку мислення. Так, граючи в більярд, необхідно вміти продумувати свої дії на кілька кроків вперед", - зазначили в громаді.

Також наголошено, що Білокуракинська ОТГ та працівники будинків культури продовжуватимуть впровадження культурного дозвілля та організовуватимуть спортивні турніри з тенісу та більярду.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Білокуракинська ОТГ: хлопець з числа діт...

У переддень Різдва Христового молодому жителю Білокуракинської об’єднаної територіальної громади Леоніду Нікітіну, який має ...

Детальніше
265
Вгору