Голова Новопсковської райдержадміністрації Людмила Латишева спільно з селищним головою Вадимом Гаєвим сьогодні, 18 січня, вручили лікарям Комунального некомерційного підприємства «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги» сучасну комп’ютерну техніку. Про це повідомляє прес-служба Новопсковської РДА.

14 ноутбуків та принтери були придбані для лікарів за рахунок коштів обласної субвенції згідно розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Філя від 14.12.2018 № 1016 на суму 59870 грн. та коштів субвенції Новопсковської селищної ради відповідно рішення сесії Новопсковської селищної ради від 11.10.18 № 51/14 на суму 79725 грн.

«Завдяки спільним зусиллям ми активно крок за кроком впроваджуємо Концепцію державної медичної реформи в районі і вже 16 січня КНП «Новопсковський центр ПМСД» уклало договір з Національною службою здоров’я України і переходить на нові умови фінансування. Успішною є і робота з укладання декларацій лікарями з населенням району, на сьогодні вже 23 тис. осіб обрали свого лікаря, а це близько 70% від загальної кількості ( що на 12 % більше середнього показника по області). Маю надію, що придбана комп’ютерна техніка допоможе вчасному запровадженню лікарями первинної ланки нових електронних інструментів в роботі – електронної картки, електронного рецепту, електронного направлення та електронного лікарняного, без яких просто неможливо буде рухатись далі при реформуванні всієї медичної галузі району», - зазначила Людмила Латишева.

Вадим Гаєв повідомив, що підходить до завершення будівництво нової амбулаторії, що буде відповідати всім сучасним вимогам будівництва та матеріально-технічного табелю оснащення медичного закладу і це беззаперечно повинно вплинути на підвищення якості надання медичних послуг населенню громади.

Після отримання комп’ютерної техніки лікарі і керництво КНП «Новопсковський центр ПМСД» подякували керівникам району і селища за їх підтримку і допомогу в роботі та висловили надію на подальшу співпрацю.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх