Українська сторона СЦКК повідомляє про продовження обстрілів з боку збройних формувань Російської Федерації населених пунктів вздовж лінії розмежування. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Так, сьогодні, о 12:30, у селищі Чермалик (на північний схід від Маріуполя) проходив похорон. Під час перевезення покійника на кладовище був обстріляний цивільний автобус ритуальної служби з наліпками на бортах «Ритуальні послуги». Обстріл зі стрілецької зброї здійснювався з боку збройних формувань Російської Федерації та їхніх найманців. При цьому було зафіксовано декілька наскрізних кульових пробоїн на правому боці автобуса. Лише дивом кулі не заділи пасажирів.

Після прибуття на кладовище труну з покійником і трьох цивільних чоловіків залишили на місці, щоб віддати тіло землі. Водієві автобуса вдалося вивезти машину з-під обстрілу та повернутися до безпечного місця.

Вже після цього нелюди ще продовжили певний час обстрілювати кладовище.

"Українська сторона СЦКК засуджує дії окупаційної адміністрації та збройних формувань Російської Федерації щодо обстрілів населених пунктів, що ставить під загрозу життя та здоров’я цивільного населення. Бойовики продовжують порушувати усі норми міжнародного гуманітарного права", - зазначили в відомстві.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Наверх