5 лютого у залі засідань Головного управління ДСНС України у Луганській області під головуванням заступника Голови ДСНС України Миколи Ільченка відбулося засідання Колегії щодо підведення підсумків роботи структурних та підпорядкованих підрозділів Головного управління за 2018 рік. Про це повідомляє Головного управління ДСНС України у Луганській області.

На початку засідання Колегії заступник Голови ДСНС України Микола Ільченко виступив із вступним словом та вручив чергові спеціальні звання - полковника заступнику начальника Головного управління Сергію Горбаню та заступнику начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Сергію Журбі. Крім того, відбулось нагородження й вручення чергових спеціальних звань та грамот особовому складу підрозділів Головного управління. Також привітали подарунками колег, які закінчили службу в лавах ДСНС Луганщини.

Після чого, слово взяв виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Філь, який подякував рятувальникам за ефективну співпрацю задля безпеки громадян та самовіддане і професійне виконання службових обов‘язків. Також Сергій Філь за сумлінну працю, високу професійну майстерність, зразкове виконання службових обов’язків під час проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року нагородив подякою від обласної координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді головного інспектора відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Луганській області Сергія Мятенко.

Під час засідання Колегії присутні розглянули основні показники оперативно-службової діяльності підрозділів Головного управління за 2018 рік: результати діяльності оперативно-координаційного центру Головного управління; результати діяльності за напрямком телекомунікаційних систем та інформаційних технологій; стан утримання фонду захисних споруд цивільного захисту Луганської області, технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту. Було зроблено аналіз виконання структурними та підпорядкованими підрозділами Головного управління функцій щодо створення, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, ведення їх обліку. Особливу увагу звернули на стан роботи з утворення центрів безпеки громадян у об’єднаних територіальних громадах, районах області та зроблено аналіз роботи структурних підрозділів Головного управління у сфері створення на місцях центрів безпеки громадян. Заслухали доповіді щодо стану технічної служби підрозділів Головного управління, економія енергоресурсів в підрозділах Головного управління; стану комплектування, дотримання дисципліни та законності, психологічного забезпечення в структурних та підпорядкованих підрозділах Головного управління. Також було зроблено аналіз роботи відділу з питань запобігання та виявлення корупції щодо електронного декларування в підрозділах Головного управління.

За підсумками Колегії начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області полковник служби цивільного захисту Михайло Пшик зазначив, що в цілому протягом минулого року підрозділи Головного управління успішно виконували поставлені перед ними завдання, не зважаючи на ситуацію, що склалася в області. Він подякував керівникам підрозділів за сумлінну працю та поставив першочергові завдання на наступний період.

Також зроблено аналіз виконання структурними та підпорядкованими підрозділами Головного управління функцій щодо створення, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, ведення їх обліку. Особливу увагу приділено стану роботи з утворення центрів безпеки громадян у об’єднаних територіальних громадах, районах області та зроблено аналіз роботи структурних підрозділів Головного управління у сфері створення на місцях центрів безпеки громадян.

Заслухано доповіді щодо стану технічної служби підрозділів Головного управління, економії енергоресурсів в підрозділах, стану комплектування, дотримання дисципліни та законності, психологічного забезпечення в структурних та підпорядкованих підрозділах.

За підсумками засідання начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області, полковник служби цивільного захисту Михайло Пшик зазначив, що протягом минулого року підрозділи Головного управління успішно виконували поставлені завдання. Він подякував керівникам підрозділів за сумлінну працю та поставив першочергові завдання на наступний період.

 

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору